پنج ویژگی نرم‌افزارهای تحت وب

نرم‌افزارهای تحت وب می‌توانند به شما در دسترسی به داده‌های کسب و کار و برنامه‌هایتان از هر نقطه، در هر زمان، از هر دستگاه تلفن همراهی، با قیمت مناسب کمک کنند. نرم‌افزار تحت وب به کسب و کارهای کوچک امکان رقابت با کسب و کارهای بزرگ را با دسترسی به فن آوری‌هایی که قبلا موجود نبود؛ می‌دهد. در حال حاضر بسیاری از نرم‌افزارهای سنتی در حال از بین رفتن هستند.
چرا نرم‌افزار تحت وب می‌تواند پول شما را ذخیره کند؟

پنج ویژگی نرم‌افزارهای تحت وب۱) شما دیگر مجبور نیستید از کسی (یا تیمی از افراد) برای انجام کاری مانند نصب و به روز رسانی نرم‌افزار کمک بگیرید. نصب و مدیریت سرورهای ایمیل و یا فایل‌های سرور، کار پشتیبانی فایل‌ها و… بر عهده‌ی فروشنده است. زیبایی محاسبات ابری در این است که مسئول فروشنده‌ی ابر، حفظ سرویس برنامه را به عهده دارد و شما نیازی ندارید برنامه‌ای را نصب و یا پول اضافی پرداخت کنید.

۲) شما دیگر نیازی به خرید نرم‌افزار ندارید. علاوه بر راحتی عدم نیاز به خرید برنامه‌های نرم‌افزاری و نصب آنها بر روی سرورها و رایانه‌های خود، استفاده از برنامه‌های ابر می‌تواند ارزان‌تر باشد.

۳) شما قادر به ادغام نیازهای جداگانه خود در قالب یک برنامه‌ی کاربردی تحت وب می‌شوید. برای مثال برنامه تحت وب Google Apps for Business شامل: ایمیل، تقویم، ایجاد اسناد، ارائه ها، فرم ها، ذخیره سازی فایل های آنلاین، سایت های Google برای ایجاد وب سایت ها و… می باشد که تنها با پراخت ۵ دلار در ماه برای هر شخص در حساب کاربریش قابل دسترس است.
۴) ممکن است بتوانید روی سخت افزار سیستم بریزید. ذخیره‌ی فایل، پشتیبان‌گیری داده‌ها و برنامه‌های نرم‌افزاری در فضای سرور / رایانه بسیار فضای زیادی را در بر می‌گیرد. با محاسبات ابری، شما از سرورهای شخص دیگری استفاده می‌کنید تا همه‌ی این داده‌ها را ذخیره کنید، دستگاه‌های کامپیوتری خود را برای مقاصد دیگر آزاد کنید یا حتی از برخی از آنها خلاص شوید.

۵) برنامه‌های تحت وب به طور مرتب به روز رسانی می‌شوند، بنابراین شما مجبور نیستید زمان و پول خود را صرف آن کنید و به شما مزیت دسترسی به آخرین ویژگی‌ها و توابع برنامه را می‌دهد.

 

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده خدمات رسانگاه و دریافت مشاوره اینجا کلیک کنید.

سامانه های تحت وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *