خدمات محتواسازی رسانگاه را با نگاه حوزه پزشکی مشاهده کنید.

خدمات محتواسازی رسانگاه

رسانگاه با ارائه ۶ خدمت متفاوت در حوزه برندینگ و محتواسازی از فاز ایده تا مرحله تا مرحله اجرا کنار شماست.

۰۱- طراحی لوگو

طراحی و انتخاب نام تجاری، طراحی ظاهری لوگو، انتخاب رنگ سازمانی

لوگو یکی از مهم ترین عناصر تبلیغاتی می باشد که نقش بسیار مهمی در برندینگ دارد و نشانه ایست برای رسمیت شناختن یک برند.صاحبان مشاغل مختلف با لوگو برند خود را در ذهن و یاد دیگران ماندگار می کنند.

۰۲- طراحی سایت

طراحی سامانه ها و نرم افزارهای تحت وب

این روز ها افراد تمامی محصولات مورد نظر خود را در هر زمینه ای که باشد با جستجو در اینترنت پیدا می کنند،کسی که بدنبال توانایی های شماست می تواند از همین طریق با فعالیت شما آشنا شود،وب سایت ها مزایای فراوانی برای صاحبان خود دارند

۰۳- محتواسازی

تولید محتوا برای صفحات اجتماعی

محتواسازی یک رویکرد استراتژیک بازاریابی است که بر روی تولید و توزیع محتوای با ارزش تمرکز دارد
شرکت باید محتوایی تولید کند که بتواند از طریق پاسخ به پرسش ها و توضیح آن که چرا محصول یا خدماتش برای آنها بهترین است، مخاطبان خود را حفظ نماید.

۰۴- موشن گرافیک

ساخت موشن گرافیک مفهومی و آموزشی

تاثیر گذاری رنگ، فرم، بافت، حرکت و… در کنار موسیقی و افکت صدا می تواند برند مورد نظر را در حافظه مخاطب حک کند و برند را به ناخود آگاه ذهن بیننده ببرد. هویت سازی لوگو و برند در تقریبا تمامی شبکه های تلویزیونی انجام میشود و از سوی دیگر برای اهداف آموزشی و پرزنت ها نیز بسیار مفید باشد.

۰۵- تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغات و مستند

تبلیغات یکی از ابزارهای مهم ارتباطی در هر کسب کاری است. بسیاری از سازمان ها برای رسیدن به اهداف خود از تبلیغات استفاده می کنند. موفقیت یا ناکامی بسیاری از سازمان ها در کیفیت تبلیغاتی آن ها نهفته است

۰۶- مشاوره تبلیغات

مشاوره و نظارت بر اجرا

مشاوران تبلیغاتی با بررسی نوع بازار هدف و نوع مخاطبان و مشتریان می توانند بهترین تبلیغات را که واقعی نیز باشد برای محصول و یا پیشه شما بکار ببرند.

رسانگاه با تکیه بر دانش تیم خود تمرکز اساسی بر حوزه محتواسازی پزشکی و دارویی و صنایع غذایی کرده است به طوریکه در حال حاضر به عنوان یک محتواسازی خبری و مجله پزشکی برای این حوزه در بین شرکت های این صنف شناخته شده می باشد

با توجه به تخصصی بودن موضوع محتواسازی، تیم مدیریتی شرکت بر این باور است که با تمرکز بر روی چند حوزه و ضنعت کاری پیشرفت چشمگیری در این حوزه خواهد داشت و از این رو تمامی کادر فنی و اجرایی رسانگاه به صورت مستمر درباره این موضوعات آموزش می بینند.

جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره تماس ما ۷۱۰۵۳۷۹۳ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید

همچنین می توانید رسانگاه را در صفحات اجتماعی نیز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *