۱-  مبتنی بر وب و قابل نمایش بر روی صفحه موبایل

با توجه به سرعت رشد و حرکت رو به جلوی کسب و کارهای امروز، دسترسی بی وقفه به تجزیه و تحلیل کسب و کارها امری اجتناب ناپذیر در هر سازمانی است. قبل از انتخاب هر نرم‌افزار گزارش‌ساز و داشبورد مدیریتی، اطمینان حاصل کنید که مبتنی بر وب بوده و در مرورگر موبایل و تبلت نیز به‌راحتی قابل دسترس باشند. همچنین این نرم‌افزار گزارش‌ساز و داشبورد مدیریتی باید با صفحه نمایش هر Device سازگار بوده و کاملا responsive باشد.

۲- بروز رسانی آنلاین اطلاعات

اتصال داده‌ها و ارسال آنها به سیستم گزارش‌گیری در همان لحظه و یا با اختلاف زمانی بسیار اندک، برای یک نرم‌افزار گزارش‌ساز و داشبورد مدیریتی بسیار ارزشمند است. در کسب و کارهای امروز، داده‌های قدیمی چندان به کار نمی‌آیند و حتی در برخی مواقع ممکن است شما را به اشتباه بیاندازند. در استانداردهای روز جهانی، داده‌های قدیمی به اطلاعات چند روز گذشته اطلاق می‌گردد. مشتریان انتظار تامین و پاسخ سریع در قبال تقاضای محصولات، سرویس‌ها و اطلاعات از شما دارند.

۳- ایجاد گزارشات به سادگی و تنها با استفاده از drag and drop

اگر به تصویر کشیدن اطلاعات به سادگی امکان پذیر نباشد، به مرور زمان کنار گذاشته خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که نرم‌افزار گزارش‌ساز و داشبورد مدیریتی‌تان با استفاده از قابلیت drag and drop در فضای کار نرم‌افزار قابل ایجاد بوده و شما بتوانید داده‌هایتان را از هر منبعی به آن متصل کنید.

۴- بروز رسانی خودکار داده‌ها

نرم‌افزار گزارش‌ساز و داشبورد مدیریتی باید به سادگی به تمامی منابع داده از قبیل SQL ،Oracle، نرم‌افزارهای مالی- حسابداری، کارت-ساعت، انبار-موجودی  و…. وصل شده و برنامه‌ی زمانبندی مناسب برای بروز رسانی داده‌های تمامی نرم‌افزارها روی آن تعریف گردد.

 

۵-  زمانبندی انتشار داشبوردها

هرچند در تحلیل داده‌های تجاری نمی‌توان هیچ چیزی را به دست فراموشی سپرد، اما ابزارهای جدید که در این زمینه خدماتی ارائه می‌دهند، بایستی قابلیت زمانبندی انتشار داشبوردها و نمایش آنها به کاربران را داشته باشند.

۶- پشتیبانی از پلتفرم های مختلف

استفاده‌ی چندگانه از پلتفرم‌ها، به دلیل وجود محدودیت، مورد استقبال بسیاری از شرکت‌ها نیست. بنابراین قبل از انتخاب ابزار مناسب، مطمئن شوید که این ابزار از پلتفرم‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و بعد از نصب آن از محدودیتهای ایجاد شده شگفت زده نخواهید شد.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده خدمات رسانگاه و دریافت مشاوره اینجا کلیک کنید.

جهت دریافت مشاوره با شماره‌ی ۷۱۰۵۳۷۹۳ تماس بگیرید.

داشبوردهای مدیریتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *